Derya Bijuteri'den Bayanlara tiyolar

Derya Bijuteri'den Bayanlara tiyolar

Yazar: Derya Bijuteri Okunma Sayısı: 242 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

2020 kışının iç giyim modasına hızlıca göz atalım. Neler popüler, neler gözler önünde ve neler çok seviliyor.  bizimle birlikte göz atmak isteyenleri önce yazımıza, sonra da mağazamıza bekliyoruz.

İç giyimde kış modası deyince akla ilk gelen sıcak renkler ve sıcak dokular oluyor. Ancak hepsi bu kadar değil. Üstelik, mevsim kış olduğu için koyu renkler tek seçenek de değiller. Farklı renk ve desenlerde tercih yapmak da kış modasına dahil. 2019 kış iç giyim modası, farklı dokular ve farklı desenlerle dopdolu.

Yılın Modası: Kadife
2020 kışına kadife kumaşlar damgasını vurdu. Kadife, dıştan içe her yerde bizimle. dera bijuteri’nin iç giyim koleksiyonunda birbirinden güzel kadifeler görebilirsiniz. 
Heart Velvet Bodysuit, çekici ve günlük kullanım için de harika bir seçim.
Koyu Kızıl Lotus Velvet Sütyen, modern ve çekici iç dünyanıza uyum sağlayacak.
Velvet Atletler şık seçimlerinizi tamamlayacak ve farklı kullanım alanlarında harika çözümler olacaklar.

Yükselişte: Puantiyeler
Puantiye modası yılın yükselenleri arasında. 2019 iç giyim modasında da puantiyeler kendilerini göstermeye başladılar bile. Penti’nin iç giyim koleksiyonundaki Deniz Tuzu Sütyen ve Külotları mutlaka görmelisiniz. Siyah Daylift Sütyen ve Külot, Berry Sütyen ve Külot modelleri de puantiye modasına adım atmanız için harika seçimler olur.
İç giyimde puantiye modasını dera bijuteri yakalayabilirsiniz.

Yepyeni Bir Dantel
Danteller iç giyimde dört mevsimin vazgeçilmezi. Dantelsiz bir iç giyim koleksiyonu düşünülemez. 2019 kışında ise danteller sizler için yeniden yorumlandı. Modern kesimli ve yenilikçi tasarımlı danteller artık daha şık, kullanışlı ve çekici. En sevdiğimiz ikili olan, Ten Siyah Intense Sütyen ve Ten Siyah Shell Lace String’i mutlaka görün. Yeni bir dantel derken neden bahsettiğimizi göreceksiniz.

İç Giyimde Deri Farkı
İç giyim modasının yükselenleri arasında deri dokular da kendine özel bir yer edinmeye başladılar. Deri görünümlü iç giyim modası başladı ve yükselerek devam edecek. Yerinizi mutlaka alın. Penti’nin koleksiyonundaki Siyah Luna Leather Bralet bu modanın en güzel tasarımlarından birisi.

Şeker Gibi Renkler
Mevsim kış olunca renkler canlılığını kaybedecek diye bir durum söz konusu değil. Bu kış iç giyimde şeker pembesi, tatlı sarı, yumuşak mavi tonları da sık sık karşımıza çıkacak. Disko Pembe Crash Sütyen tam da bu renkliliği ifade ediyor.

Kış iç giyim modası, yenilikleri ve yükselen trendleriyle sizi Penti mağazalarında ve dera bijuteri’da bekliyor.

Etiketler: Derya Bijuteri
Yorumlar
Yorum Yap